Usytuowany tuż pod miastem 3-gwiazdkowy Hotel Trzy Róże, to z pewnością jeden z najbardziej obleganych lokali na organizację wesel w okolicy.

Opis obiektu

Cisza, spokój, duża przestrzeń i bardzo ustronne miejsce sprzyja organizacji wielu różnego rodzaju imprezom i wydarzeniom. Obiekt oddalony jest od głównych ulic na tyle, by nic nie zakłócało spokoju gości i nie rozpraszało uwagi. Jednocześnie hotel widać z daleka i łatwo do niego dotrzeć. Bliska odległość Zalewu Zemborzyckiego i pobliskie wiejskie tereny sprzyjają wypoczynkowi i bajkowemu krajobrazowi.

Potężny budynek, z bardzo dużą przestrzenią wokół, przestrzenią, która nie tylko podkreśla walory tego miejsca, ale jest tez bardzo funkcjonalna. Na dole znajduje się duży hol, recepcja, Restauracja Chleb Powszedni i sala bankietowa. Zarówno z restauracji, jak i sali przeznaczonej głównie na większe przyjęcia są oddzielne wyjścia na dwa odrębne tarasy. Przed gmachem budynku i tuż za nim znajduje się bardzo duży parking mieszczący swobodnie ponad 60 aut osobowych.

Zaplecze hotelowe mieści się na piętrze. Obiekt oferuje 27 pokoi w różnej konfiguracji. Do dyspozycji gości hotelowych bezpłatnie są dwa rowery, sauna i bilard.

Możliwości organizacyjne.

W największej sali mieści się na do 220 osób. Dowolność ustawienia przy stołach prostokątnych, bądź też okrągłych. Elegancka sala, jedyne, co niektórym może przeszkadzać to dość szerokie kolumny znajdujące się na sali, są one jednak bardzo pomysłowo zaaranżowane, gdyż ścianki kolumn pokrywają zdobione lustra, dając bardzo fajny efekt.

Ponadto w Restauracji Chleb Powszedni zmieści się ok 80 osób podczas przyjęcia zasiadanego i pozostaje jeszcze miejsce na ewentualne tańce. Tuż przy restauracji znajduje się również nieduże pomieszczenie “sala szmaragdowa” do 30 osób, wykorzystywana często podczas przyjęć weselnych na animację czasu dla najmłodszych gości.
Poza tym na poziomie -1 jest kolejny duży, hol, który można wykorzystać i sala szkoleniowa, w której swobodnie zmieści się ok 60 osób. 
Na piętrze jest też salka przystosowana do spotkań biznesowych dla ok 20 os.
W sumie obiekt posiada 5 różnych sal. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt (projektory, ekrany, flipcharty i nagłośnienie). Poza tym na potrzeby spotkań o charakterze szkoleniowym obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów Businness Center (telefon, fax, drukarka i ksero).

Hotel Trzy Róże może pochwalić się pięknym terenem zielonym i ładnie zaaranżowanym ogrodem. Ślub w plenerze? To idealne miejsce na ślub “jak z obrazka”. Malownicze alejki, białe porośnięte pergole, altany, piękna roślinność – jak w bajce 😉
Jest też plac zabaw dla dzieci i bezpieczny teren, na którym maluchy mogą szaleć do woli.
Oczywiście z uwagi na dużą przestrzeń możliwa jest tu realizacja imprez plenerowych, integracyjnych, połączonych z grillem i innymi atrakcjami, możliwości jest naprawdę wiele.

Ponadto od niedawno hotel posiada własną cukiernię, dzięki czemu poszerza ofertę dla swoich gości, by kompleksowo ich obsłużyć.

Stali goście, kolejne wesele “z rodziny” i cykliczne wydarzenia, to sytuacje, w których goście mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Realizowane są tu różnego rodzaju wydarzenia, od „baby shower” przez wesela i konferencje do zacnych, okrągłych jubileuszy.

Organizując wesele w Trzech Różach można też liczyć na pomoc w znalezieniu podwykonawców, ponieważ dla zainteresowanych par, hotel przygotowuje listę sprawdzonych usługodawców, których jakość oferowanych usług, ich zdaniem jest warta uwagi.

Kilka słów ode mnie.

Obiekt ma naprawdę szereg możliwości organizacyjnych. Poza tym, że sal jest naprawdę dużo, są jeszcze hole i przestrzenie, które również można wykorzystać na swoje potrzeby. Pięknie zaprojektowany ogród pod śluby plenerowe. I kilka wejść do obiektu – to świetne rozwiązanie, gdy w obiekcie odbywa się kilka wydarzeń jednocześnie. Jakby ktoś planował tu wesele to rezerwacja dwa lata wcześniej (przynajmniej wakacyjne terminy)! Hotel Trzy Róże, to z pewnością jedno z podium lubelskich miejsc pod względem organizacji wesel. Rozsądna cena i wysoki standard.

Back to Top