Jak uczcić ten dzień?

Jest taki jeden dzień w roku, jeden jedyny, w którym obchodzimy święto taty. Ten dzień 23.06 mimo, że powinien być świętowany na równi z 26.05, często jest obchodzony z “mniejszymi fajerwerkami”. Wiadomo, mama to mama, ale tata też jest tylko jeden!

Jak świętować z tatą? Dla wielu jest to ciężki orzech do zgryzienia (są różne przypadki), ale każdy facet, może się czuć w pełni facetem, będąc dobrym ojcem! Bo nikt nie może go zastąpić…

Przedstawiam kilka pomysłów na uczczenie tego szczególnego dnia i prezentów dla taty, niezależnie czy jest już ok 60-tki, czy jest to świeżo upieczony tatuś, któremu chcemy zrobić niespodziankę!

5 POMYSŁÓW NA MIŁĄ NIESPODZIANKĘ Z OKAZJI DNIA TATY

1.Dedykowana koszulka, z napisem lub zdjęciem. Może to i banalny prezent, ale każdy facet lubi jak pieścimy jego EGO, poza tym jest to bardzooo miłe! Jest wiele sklepów internetowych oferujących takie gadżety, ja wpadłam ostatnio na ten:http://allprints.pl/ jest tam dodatkowo kreator koszulek, w którym dowolnie możesz tworzyć swój pomysł (zdjęcie, tekst, co tylko chcesz)!

2.Zapas ulubionej kawy wraz ze specjalną filiżanką/kubkiem od Was! By zawsze rano mógł o Was pomyśleć 🙂

3.Wspólny wypad na gokarty (małe w wersji dla dzieci i duże dla dorosłych)! Panowie lubią motoryzacje i mocne wrażenia, a dla tych bardziej odważnych… może przelot szybowcem? Cena takiej atrakcji to ok 150 zł.

4.Wspólne wyjście (tylko ojciec i dziecko/syn/córka). Mecz? Żużel? Kino akcji? Albo cyrk dla najmłodszych! A później pizza i dzielenie się opiniami.

5.Wzrusz go do łez. Napisz wiersz lub krótki tekst ile dla Ciebie znaczy, za co chcesz mu podziękować i daj na pięknej kartce lub w ramce w pakiecie z ulubionymi słodyczami (może to być tez laurka). Możesz też wywołać ulubione zdjęcie z tatą i dać mu ze specjalną dedykacją, takie gesty chwytają za serce…

Back to Top