Kolejne miejsce w zasięgu ręki…

Złoty Klucz, nieopodal Lublina. Odbyłam tu bardzo miłą i sympatyczną rozmowę przy kawie, z Panią Marzeną Krychowską. Właścicielką hotelu, która reprezentuje i koordynuje pracę całego obiektu, wkładając w to wielkie zaangażowanie. Pani Marzena razem z mężem Grzegorzem prowadzi lokal od 3 lat.

Opis obiektu.

Zajazd Złoty Klucz to skategoryzowany na dwie gwiazdki hotel z dużą salą restauracyjną, bezpłatnym parkingiem przeznaczonym na ok 30 aut osobowych (bez problemu zmieści się także autokar). Przy budynku znajduje się również ogródek. Obiekt położony 4 km od Lublina wyjeżdżając z miasta w kierunku Kraśnika po prawej stronie. Mimo tak bliskiego sąsiedztwa z dużym miastem można tu odetchnąć świeżym powietrzem i zrelaksować się podziwiając naszą piękną polską wieś, którą dostrzeżemy z okien pokoi hotelowych.

 

Wchodząc do obiektu przywita nas miła Pani stojąca za barem lub tuż obok w niedużej recepcji połączonej z szatnią dla gości. W holu recepcyjnym znajdują się stoliki i fotele, gdzie można usiąść i wypić kawę w oczekiwaniu na spotkanie, bądź też pokój. Na parterze znajduję się także duża sala restauracyjna, na której odbywają się przyjęcia okolicznościowe, w tym wesela.

Hotel posiada tylko jedno piętro wzwyż, nie ma windy, ale jest bardzo jasna i elegancka klatka schodowa.  W części hotelowej znajduje się 14 pokoi, w sumie jest ok 30 miejsc noclegowych.

Miejsce na organizację imprezy.

Złoty Klucz dysponuje jedną salą, w której odbywają się różnego typu przyjęcia, szkolenia i wesela do 110 osób. Podczas szkoleń sala jest w stanie pomieścić nawet do 200 osób w ustawieniu kinowym, na wyposażeniu znajduje się także rzutnik multimedialny, ekran i flipchart.

Istnieje możliwość dostawienia namiotu bezpośrednio do sali głównej np. podczas wesela, czy bankietu, wtedy można zorganizować wesele do 150 osób. Taka opcja jest dostępna przez cały rok.

Przed obiektem, wychodząc bezpośrednio z sali restauracyjnej jest ogródek, gdzie można przygotować np. grilla. Na terenie zielonym (przed zajazdem) jest trampolina dla dzieci, a na “gorący” okres komunijny często rozstawiane są dodatkowe atrakcje np. dmuchany zamek. W maju podczas komunii właściciele zapewniają animatora dla dzieci w cenie przyjęcia. A jeśli istnieje taka potrzeba organizują także kierowcę i autokar dla gości.

W Złotym Kluczu odbywają się wesela, przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, miały tu tez miejsce wieczorki taneczne, a także 18-stki.

Właścicielka obiektu jest otwarta na różnego rodzaju realizacje.

Klika słów ode mnie…

Obiekt nie jest zbyt duży, ale to świetne miejsce jeśli chce się mieć hotel na wyłączność!

Spokojnie można tu planować dwudniowe szkolenie, połączone z uroczystą kolacją, jest blisko, w zasięgu, bardzo przystępne ceny i miła obsługa.

Pani Marzena Krychowska jest bardzo otwartą, naturalną i przychylną osobą. Miło i swobodnie można porozmawiać o swoich oczekiwaniach i propozycjach. Istnieje możliwość negocjacji cen i właściciele przygotowują indywidualne oferty na życzenie gościa.

Jeśli chodzi o salę weselną jest dość uniwersalna, prosta i lekka, dzięki temu wystarczą niewielkie dodatki by dopasować ją odpowiednio do swojej wizji. Świece i świeże kwiaty zapewnia lokal. A ceny pokoi hotelowych dla gości weselnych są naprawdę bardzo atrakcyjne! Co prawda bliskość ruchliwej ulicy może dać się odczuć podczas imprezy na świeżym powietrzu, ale impreza w środku lokalu z możliwością, wypicia kawy pod chmurką na pewno świetnie się sprawdzi!

 

Back to Top