Świętuj z mamą!

Dzień matki, to wyjątkowe święto, o którym każdy pamięta, 26 maja wszyscy świętujemy jak, co roku tę uroczystość, tak było i tym razem, ale przecież możemy to robić częściej, wszak Mamę mamy tylko jedną i co by się nie działo, ona zawsze jest <3

5 POMYSŁÓW NA DZIEŃ MATKI I NIE TYLKO!

1.Babski wieczór z mamą!

Zrób mamie manicure, załóżcie sobie maseczki na twarz i wspólnie obejrzyjcie ulubiony serial lub komedię romantyczną! (Pod warunkiem, że jesteś dziewczyną) panowie mogą ograniczyć się do wspólnego serialu i pysznego deseru w trakcie ;))

2.Porwanie.

Przyjedź jak zwykle w niedzielę, (tylko dwie godziny wcześniej – przed obiadem) i porwij mamę na spacer (Stare Miasto, zalew, park, czy jezioro), a później na pyszny obiad i lody pod chmurką!

3.Kwiaty od serca

Nie kupuj wielkich, zdobionych bukietów kieruj się sercem, twoja mama kocha bratki? Kup jej bratki, albo po prostu zerwij z balkonu i przewiąż wstążeczkę! A może polne kwiatki? Stokrotki? Cóż wtedy musisz udać się na polowanie! To więcej znaczy niż tysiąc róż…

4.Wspomnienia.

Odnów stare zdjęcie z dziecięcych lat lub zrób cały album i podaruj mamie <3 A może zaproś przed tv po obiedzie i włącz przygotowaną wcześniej prezentację starych zdjęć, przywołaj wspomnienia.

5.Wspólne pieczenie.

Ciasteczka, babeczki? Koniecznie z przepisu mamy! A na koniec uczty wręcz mamie nowy przepiśnik z wyjątkową dedykacją 🙂

Pamiętaj, że czasu który spędzisz z najbliższymi, nikt Ci nie odbierze! Wykorzystaj go dobrze.

Back to Top