Rozpoczynam nowy cykl, o miejscach na organizację różnego typu wydarzeń, oto pierwszy odcinek,  Horyzont.

Spotkałam się tutaj z właścicielką obiektu, która reprezentuje to miejsce i ma się wrażenie, że ten obiekt jest właśnie taki jak ona, bardzo ciepły, miły i “domowy”. Pani Mariola Ponikowska- Janik wraz z mężem tworzy to miejsce, a swoją osobą, a właściwie osobowością nadaje tej marce specyficzny rodzinny charakter.

 

Opis obiektu.

Obiekt usytuowany jest ok 4 km od granic Lublina przy głównej trasie 19, prowadzącej z Lublina do Kraśnika. Mimo bliskości tak ruchliwej ulicy, można tu znaleźć ciszę i spokój.

Wokół budynku znajduje się duży, świetnie wyposażony plac zabaw, teren zielony, piękny ogród i taras. Bezpośrednio przy budynku jest też duży parking, który jest w stanie pomieścić kilka autokarów i ok 50 aut osobowych.

Obiekt jest jest dwupoziomowy, parter na którym znajduje się sala restauracyjna, sala weselno-konferencyjna i wyjście na taras. Na piętrze jest część hotelowa (19 pokoi), salka szkoleniowa i duże hole z częścią rekreacyjną. W hotelu może jednocześnie spać ok 50 osób. Co prawda nie ma tu windy, ale na wyposażeniu znajduje się schodołaz, więc miejsce przygotowane jest także dla gości poruszających się na wózkach.

Sale, salki, miejsca na organizację imprez.

Sale, a więc miejsca w których można coś zorganizować. Sala główna ma powierzchnię ok 500 m2 organizowane są tu przyjęcia weselne do 380 osób. Wystawy, targi, szkolenia i konferencje. Dużą zaletą tej sali jest również możliwość podziału na trzy niezależne salki ścianami mobilnymi, o dobrym zabezpieczeniu akustycznym. Daje to ogromne możliwości warsztatowe i szkoleniowe. Z takich usług od lat korzystają firmy, szukające wszystkiego w jednym miejscu. Odległość od Lublina nie jest problemem ponieważ Horyzont w ramach współpracy oferuje przyjazd po uczestników do miasta i transport w stronę powrotną.

Na parterze znajduję się także sala restauracyjna, w której także organizowane są przyjęcia do 60 osób, a przy większych imprezach stanowi “oazę” spokoju i wytchnienia (: Znajduje się tam często stół wiejski, lub serwis kawowy, można więc na spokojnie wypić kawę i spokojnie porozmawiać.

 

Bezpośrednio przy sali konferencyjno-bankietowej i sali restauracyjnej znajduje się duży taras. Piękny ogród i ciekawie zaaranżowana przestrzeń wokół obiektu sprzyja imprezom plenerowym. Ponadto znajduje się tutaj okazały plac zabaw, istny raj dla maluchów!

W swojej ofercie weselnej pani Mariola proponuje usługę animatorki dla dzieci, z którą współpracuje od  lat, jest to fajna atrakcja i jak dodaje właścicielka świetnie sprawdza się na drugi dzień wesela.

Na piętrze znajduje się także mniejsza salka szkoleniowa dla ok 30 osób, która także wykorzystywana jest na przyjęcia np. komunie.

Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt: ekrany, projektory multimedialne, flipcharty i nagłośnienie.

W hotelu jest też apartament, który zazwyczaj służy nowożeńcom, lub rodzinom z dziećmi. Jest w nim dość dużo miejsca także do organizacji bardziej kameralnej imprezy typu urodziny, czy wieczór panieński dla ok. 15 osób.

W części hotelowej czyli na 1 piętrze są duże hole, na których znajdują się dwa stoły bilardowe, a także kącik TV z kanapami, np. do wspólnego oglądania meczu. Ten zakątek ma dodatkową zaletę, ponieważ ma mobilne ścianki i można tam urządzić szkolenie, lub małe przyjęcie.

Dotychczas na terenie obiektu realizowane były takie wydarzenia jak wesela, urodziny, jubileusze, bale sylwestrowe, szkolenia, konferencje, wystawy, imprezy firmowe, grille. Właściciele są też otwarci na inne imprezy typu studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, a także kinder-party. I oczywiście mają ku temu wszelkie niezbędne komponenty.

Hotel Gościniec Horyzont najbardziej cieszy się z długofalowej współpracy z firmami organizującymi wystawy, szkolenia, a także z gośćmi indywidualnymi, którzy organizują swoje wesela, a potem kolejne przyjęcia powracając do Horyzontu.

Miło to słyszeć, bo jak wiadomo najlepszy klient to powracający klient. Jest to duża wartość dla każdego biznesu, a już w szczególności z branży hotelarsko-gastronomicznej.

Kilka słów ode mnie…

Obiekt fajnie odgrodzony od pobliskiej stacji paliw i dość ruchliwej ulicy. Miejsce świetne na niedzielny obiad z dziećmi, spokojnie mogą bawić się na placu zabaw z dala od parkingu i ruchu pojazdów.

Jest możliwość organizacji pikników rodzinnych i niedużych imprez w plenerze. Duża sala konferencyjno-bankietowa to świetne miejsce na wesela i szkolenia. Możliwość podziału sali pozwala na prowadzenie kilku paneli szkoleniowych w tym samym czasie. Co do wystroju,  jest po prostu „przytulnie” 😉 Za to sala jest uniwersalna, w delikatnych białych tiulach, także można ją dopasować do każdej koncepcji kolorystycznej.

Wybierając ten lokal na swoje wesele nie trzeba się martwić o dekorację, ponieważ Horyzont zapewnia świeże kwiaty, świece i wstążki w wybranym przez państwa młodych kolorze. Na wyposażeniu są także ładne, szklane dekoracyjne świeczniki. Właściciele osobiście zajmują się prowadzeniem lokalu, nie ma problemu z indywidualnymi ustaleniami i elastycznością.

I naprawdę można się tam poczuć jak w domu! Albo jak u kogoś z rodziny na kawie, naprawdę przyjemnie 🙂

 

Back to Top